Survivor’da eleme potasına kimler girdi? Survivor’da kim elendi?

Survivor 2017’de eleme heyecanı Salı akşamı ekranlara geldi. Gönüllüler takımından Erdi ve Berna, ünlüler takımından ise Adem ve Sabriye’nin yer aldığı eleme potasında elenen isim herkesi şaşırttı.

 

Survivor 2017’de birleşme partisinden önce adaya veda eden son isim Erdi Ünver oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Eleme adayları Survivor’a veda etme stresi yaşarken potanın dışında kalan isimler birleşme partisi için heyecan içerisinde. Survivor birleşme partisinin muhteşem olacağı haberini Acun Ilıcalı son bölümde gerçekleşen konseyde verdi. Acun Ilıcalı muhteşem bir birleşme partisi için hazırlıkların yapıldığını söyledi. Parti sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler aynı adada yaşamaya başlayacak. Peki, birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisi Survivor 2017’deki son elemenin ardından gerçekleşecek. Buna göre önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen birleşme partisi ile ilgili kesin bir gün henüz yok.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2017’de bu akşam oynanan iletişim oyununda ünlüler takımı ailelerinden gelen mektuplar için gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen mesajlar için yarıştılar. Sema Apak ve Serhat Akın için oldukça önem arz eden iletişim oyununda nefes kesen anlar yer aldı. Serhat Akın ve Sema Apak’ın müthiş performansı ünlüler takımını ödülle buluşturdu. Ünlüler takımı ceza oyununun avantajıyla da ödüle giden takım oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir