Türkiye Günlük Korona Virüs Tablosu için TIKLAYIN (02 Temmuz 2020 ve sonrası)
Merhaba Ziyaretçi, DoluNet ailesinde yerini almak için "Kayıt Ol"

GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi
#1
Polonya merkezli video oyunu ve dijital dağıtım şirketi CD Projekt tarafından geliştirilen GOG Galaxy, geçtiğimiz yıl Galaxy 2.0 beta sürümüyle büyük bir yeniliğe gitmişti. Yaklaşık 5 aylık beta sürecinin ardından açık beta sürümüne geçtiğimiz aralık ayında kavuşan platform, temel anlamda sahip olduğunuz tüm dijital oyunları tek bir çatı altında toplayarak büyük bir kolaylık sunmayı hedefliyor.

Galaxy 2.0 beta sürümünün yayınlanmasından şimdiye kadar başlatıcıya, GOG dışındaki platformlardan oyunlar eklemenize izin veren birçok topluluk entegrasyonu yapıldı ancak yalnızca Xbox Live için resmi bir destek bulunuyordu. Bugün bir açıklama yayınlayan şirket, GOG Galaxy 2.0’ın resmi Epic Games Store desteği aldığını duyurdu.

   

Epic Games Store ile GOG arasındaki ortaklıktan bahseden Epic Games Store Genel Müdürü Steve Allison, konu hakkında “Epic Games Store entegrasyonunun GOG Galaxy 2.0’a gelmesinden heyecan duyuyoruz” dedi. Bu ortaklığın PC mağazaları arasındaki duvarları yıkmak için önemli bir adım olduğunu dile getiren genel müdür; bu sayede oyuncuların, oyunları aldıkları platformlardan bağımsız olarak kitaplıklarını yönetebileceklerini belirtti.

GOG Galaxy 2.0, kullanıcılara tüm oyunlarını tek bir kitaplıkta göstermenin yanı sıra yine aynı platform üzerinden oyunları başlatma ya da yükleme imkanı sunuyor. Oyuncular, Galaxy 2.0 ile birlikte ayrıca oyun geçmişi, skor tablolarını ya da oyunların genel görünümünü de görebiliyorlar. Şirket, ilerleyen dönemlerde farklı platformlardaki arkadaşlarınızın çevrimiçi durumunu görebileceğiniz yeni özellikleri de başlatıcısına eklemeyi planlıyor.
Cevapla


Anahtar Kelimeler

GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi indir, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi Videosu, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi online izle, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi Bedava indir, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi Yükle, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi Hakkında, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi nedir, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi Free indir, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi oyunu, GOG Galaxy 2.0’a Epic Games Store Desteği Geldi download


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi