Türkiye Günlük Korona Virüs Tablosu için TIKLAYIN (02 Temmuz 2020 ve sonrası)
Merhaba Ziyaretçi, DoluNet ailesinde yerini almak için "Kayıt Ol"

Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor
#1
80’ler sonu, 90’lar başında doğan nesilde nostalji hissi yaratmayı başaracak olan oyunlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki Contra‘dır. Konami tarafından geliştirilen ve dağıtılan ‘Run and Gun’ olarak adlı türe ait Contra, bu neslin çocuklarına keyifli saatler yaşatmayı başarmıştı.

Bir nesil için efsanevi oyunlar listesinde yer alan Contra da mobil platformlara yolunu bulan oyunlar arasında yer almaya hazırlanıyor. Oyun, yıllar sonra nostalji hissini tekrar hissettirmek için geliyor.

   

Contra: Return

Call of Duty Mobile‘ın da geliştirici stüdyosu olan TiMi Studios, 2017 yılında Contra’nın mobil sürümü Contra: Return‘ü yayınlamak için Konami ve Garena ile iş birliğine gitti. Aslında oyun, sınırlı sayıdaki ülkede oyunculara sunuldu ve oldukça başarılı oldu. Bu başarıyı gören TiMi Studios da oyunu dünyanın geri kalanında da yayınlamaya karar verdi.

Contra: Return, ilk olarak Haziran 2017’de Çin’de yayınlandı ve bir yıl sonra da Tayvanlı oyuncularla buluştu. Oyunculardan oldukça olumlu geri dönüşler alan Garena, oyunun İngilizce sürümünü diğer Güney Asya ülkelerinde de 2018 yılında yayınladı. Timi Studios, şimdi de oyunu diğer ülkelere açmayı planladıklarını duyurdu.

Contra: Return; müzik, silahlar ve karakterler de dâhil olmak üzere 90’lardaki Contra ile büyük benzerlikler taşıyor. Şu an için oyun tamamen hikâye tabanlı ilerliyor ve sadece çevrimdışı modu bulunuyor. Oyunun dünya geneline açılmadan önce çevrimiçi bir moda kavuşması da oldukça muhtemel.
Cevapla


Anahtar Kelimeler

Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor indir, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor Videosu, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor online izle, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor Bedava indir, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor Yükle, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor Hakkında, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor nedir, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor Free indir, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor oyunu, Contra’nın Mobil Oyunu Dünya Genelinde Oyunculara Açılıyor download


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi