MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek
#1
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerinin, 31 Aralık 2020'ye kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ara tatilde olan okullardaki eğitim öğretim faaliyetlerinin yıl sonuna kadar online olarak sürdürüleceğini açıklamasının ardından Milli Eğitim Bakanlığından konuya ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Bilgilendirmede, "Resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetleri, 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edecektir. Uzaktan eğitim sürecine ilişkin detaylı bilgilendirme ayrıca yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.
Cevapla


Anahtar Kelimeler

MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek indir, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek Videosu, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek online izle, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek Bedava indir, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek Yükle, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek Hakkında, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek nedir, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek Free indir, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek oyunu, MEB: 31 Aralık'a kadar uzaktan eğitim devam edecek download


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi